Uvod

O společnosti

Společnost TERCOM s.r.o. působí na trhu od roku 2001 se zaměřením na prodej stavebních izolací, zateplovacích systémů a vodoinstalačních a topenářských materiálů. Posléze se činnost rozšířila na prodej všech stavebních materiálů, do nabídky služeb přibyla autodoprava, realizace prací v oblasti vodoinstalatérství a topenářství a v neposlední řadě kompletní stavební činnost.

Vize společnosti je obsažena v sloganu zahrnutém v logu – SPRÁVNÝ SMĚR VAŠÍ STAVBY. Cílem každého projektu, ať z obchodní, montážní či výrobní oblasti, je technologicky správný a kvalitní výrobek.

V současnosti má společnost 28 vlastních zaměstnanců různých profesí : prodavač, skladník, řidič, přípravář staveb, mistr stavební výroby, zedník , malíř, montér stavebních výplní, vodoinstalatér, topenář, výrobní dělník a další zaměstnance pro zajištění provozu.

Všechny vlastní výrobky značky TERCOMDecor ( omítky, interiérové a fasádní barvy, tmely a další ) jsou certifikovány, interně kontrolovány a sledovány předepsaným způsobem, aby byla zachována vysoká kvalita. Záměrem je nabídnout kvalitní produkt zákazníkům za velmi příznivé ceny přímo od výrobce.